kancelaria adwokacka Konsens zespół kancelarii zasady współpracy
zakres usług klienci kariera w kancelarii kontakt

Profil działalności
Świadczymy zarówno kompleksową obsługę prawną jak i przyjmujemy do wykonania jednorazowe zlecenia z każdej dziedziny prawa, nie unikając żadnych, nawet najdrobniejszych spraw naszych Klientów. Wszystkie nasze działania oparte są na pracy specjalistów, w tym przede wszystkim radców prawnych, adwokatów i prawników, posiadających najwyższe kwalifikacje i bogate doświadczenie praktyczne, pozwalające sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Mocodawców.

Misja Kancelarii
Misją i celem Kancelarii Prawnej Konsens jest zabezpieczenie obrotu gospodarczego i wszelkich przedsięwzięć naszych Klientów, poprzez wykorzystanie naszej profesjonalnej wiedzy i skutecznych procedur, jednocześnie podejmując wszelkie działania uniemożliwiające powstanie "trudnych" wierzytelności. Kancelaria Konsens oferuje również skuteczną, a także fachową pomoc w celu efektywnego odzyskiwania przeterminowanych należności.

Historia
Konsens S.A. została utworzona na bazie długoletnich doświadczeń uzyskanych w ramach prowadzenia Kancelarii Prawnej i zarządzania firmą. Kancelaria powstała w związku z zapotrzebowaniem rynku na profesjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb usługi prawne, odpowiadające możliwościom finansowym wszystkich klientów i przedsiębiorców.

Kompetencje
Wszechstronna i efektywna obsługa prawna firm jest możliwa dzięki kompetencjom i doświadczeniu zespołu Kancelarii - osób które od wielu lat świadczą usługi prawne dla biznesu i dobrze rozumieją sposób funkcjonowania firm oraz ich potrzeby. Posiadając odpowiednie możliwości Kancelaria chętnie podejmuje się spraw nietypowych, wymagających autorskich rozwiązań i specjalistycznej wiedzy, przy czym sprawy z pozoru drobne i standardowe nigdy nie są bagatelizowane. Wszechstronność zespołu Kancelarii pozwala nam także prowadzić pojedyncze sprawy osób fizycznych, charakteryzujące się większą złożonością problemu, zwłaszcza dotyczące obrotu nieruchomościami.

Obszar działalności
Obecnie Kancelaria obsługuje klientów i firmy głównie z regionu województwa pomorskiego. Siedziba Kancelarii mieści się w Gdańsku, posiadamy także oddział w Chojnicach, Grudziądzu, Szczecinku. Spółka zamierza utworzyć do końca 2012 roku kilkadziesiąt oddziałów na terenie całego kraju.
Ogólnopolski zasięg spółki pozwoli skutecznie podejmować się wszystkich spraw , a także ułatwi każdemu Klientowi dostęp do usług prawnych.

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Siedziba:
80-180 Gdańsk, ul. Świętokrzyska 91
tel. 58 345 29 10       fax 58 712 62 72

email: sekretariat@kancelariakonsens.pl

Oddział Chojnice:
89-600 Chojnice, Stary Rynek 2
tel. 52 522 21 81   tel. 664 989 601

email: chojnice@kancelariakonsens.pl

Oddział Grudziądz:
86-300 Grudziądz al. 23 Stycznia 10
tel. 56 681 24 45

email: grudziadz@kancelariakonsens.pl

Oddział Szczecinek:  
78-400 Szczecinek ul. Bohaterów Warszawy 19
tel. 94 721 30 81

email: sekretariat@kancelariakonsens.pl