kancelaria adwokacka Konsens zespół kancelarii zasady współpracy
zakres usług klienci kariera w kancelarii kontakt

Profil Działalności
Świadczymy zarówno kompleksową obsługę prawną jak i przyjmujemy do wykonania jednorazowe zlecenia z każdej dziedziny prawa, nie unikając żadnych, nawet najdrobniejszych spraw naszych Klientów. Wszystkie nasze działania oparte są na pracy specjalistów, w tym przede wszystkim radców prawnych, adwokatów i prawników, posiadających najwyższe kwalifikacje i bogate doświadczenie praktyczne, pozwalające sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Mocodawców.

Misja Kancelarii
Misją i celem Kancelarii Prawnej Konsens jest zabezpieczenie obrotu gospodarczego i wszelkich przedsięwzięć naszych Klientów, poprzez wykorzystanie naszej profesjonalnej wiedzy i skutecznych procedur, jednocześnie podejmując wszelkie działania uniemożliwiające powstanie "trudnych" wierzytelności. Kancelaria Konsens oferuje również skuteczną, a także fachową pomoc w celu efektywnego odzyskiwania przeterminowanych należności.

Historia
Konsens S.A. została utworzona na bazie długoletnich doświadczeń uzyskanych w ramach prowadzenia Kancelarii Prawnej i zarządzania firmą. Kancelaria powstała w związku z zapotrzebowaniem rynku na profesjonalne i dostosowane do indywidualnych potrzeb usługi prawne, odpowiadające możliwościom finansowym wszystkich klientów i przedsiębiorców.

Obszar Działalności
Obecnie Kancelaria obsługuje klientów i firmy głównie z regionu województwa pomorskiego. Siedziba Kancelarii mieści się w Gdańsku, posiadamy także oddział w Chojnicach, Grudziądzu, Szczecinku. Spółka zamierza utworzyć do końca 2012 roku kilkadziesiąt oddziałów na terenie całego kraju.
Ogólnopolski zasięg spółki pozwoli skutecznie podejmować się wszystkich spraw , a także ułatwi każdemu Klientowi dostęp do usług prawnych.

 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Siedziba:
80-180 Gdańsk, ul. Świętokrzyska 91
tel. 58 345 29 10       fax 58 712 62 72

email: sekretariat@kancelariakonsens.pl

Oddział Chojnice:
89-600 Chojnice, Stary Rynek 2
tel. 52 522 21 81   tel. 664 989 601

email: chojnice@kancelariakonsens.pl

Oddział Grudziądz:
86-300 Grudziądz al. 23 Stycznia 10
tel. 56 681 24 45

email: grudziadz@kancelariakonsens.pl

Oddział Szczecinek:  
78-400 Szczecinek ul. Bohaterów Warszawy 19
tel. 94 721 30 81

email: sekretariat@kancelariakonsens.pl