kancelaria adwokacka Konsens zespół kancelarii zasady współpracy
zakres usług klienci kariera w kancelarii kontakt

Zarząd

Prezes Zarządu: Magdalena Wudkiewicz-Knera - magister zarządzania. Ukończyła Uniwersytet Gdański Wydział Zarządzania w Sopocie. Uczestniczyła i realizowała projekt komercjalizacji i prywatyzacji jednej z głównych firm zaopatrzenia medycznego na Pomorzu. Ukończyła kurs dla Członków Rad Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa. Przez kilka lat pełniła funkcję sekretarza rady nadzorczej spółki prawa handlowego. Przedsiębiorca prowadzący własną działalność gospodarczą. Biegle włada językiem angielskim.

Rada nadzorcza

Magdalena Witucka - radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim, pracowała jako prawnik w Ernest&Young i Urzędzie Celnym, członkini zarządu spółek prawa handlowego, prowadzi szkolenia z zakresu prawa celnego i gospodarczego. Zarządza własną kancelarią prawną.

Irena Knera - mgr matematyki, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego. Pracowała jako analityk w Telekomunkacji Polskiej. Przedsiębiorca zarządzający własną firmą.

Mateusz Knera

Dział Prawny:

Dariusz Knera - radca prawny , absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim, odbył aplikację radcowską i został wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Pełni funkcję prokurenta w spółkach prawa handlowego. Doradza członkom rad nadzorczych. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa farmaceutycznego. Specjalizuje się w obsłudze sporów wynikających z procesów budowlanych.
Specjalizacja: prawo procesowe, prawo handlowe, prawo budowlane, prawo farmaceutyczne.

Olga Dragańska - Kruk - radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim, odbyła aplikację prokuratorską i została wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Współpracuje z Kancelarią od pażdziernika 2006 roku. Doradza członkom samorządów zawodowych w sprawie postępowań dyscyplinarnych. Prowadzi szkolenia z zakresu prawa farmaceutycznego.
Specjalizacja: prawo ubezpieczeń, prawo karne, prawo administracyjne, prawo farmaceutyczne.

Martyna Świercz - radca prawny, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersystetu imienia Mikołaja Kopernika w Toruniu, ukończyła aplikację radcowską, wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku, współpracuje z Kancelarią od października 2011 roku.
Specjalizacja: prawo cywilne, prawo bankowe,prawo handlowe, prawo podatkowe.

Marta Kasjanowicz - aplikantka radcowska, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, temat pracy magisterskiej "Problematyka "złotej akcji" Skarbu Państwa na tle prawa polskiego i prawa wspólnotowego." Współpracuje z Kancelarią od kwietnia 2011 roku.
Specjalizacja: prawo handlowe, prawo energetyczne, prawo ubezpieczeń, prawo cywilne.

Magdalena Witucka - radca prawny współpracujący z Kancelarią, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim, odbyła aplikację radcowską, wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku, pracowała jako prawnik w Ernest&Young i Urzędzie Celnym, członkini zarządu spółek prawa handlowego, prowadzi szkolenia z zakresu prawa celnego i gospodarczego.
Specjalizacja: prawo celne, prawo farmaceutyczne, prawo konkurencji i antymonopolowe.

Anna Łacmańska - aplikant radcowska, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, temat pracy magisterskiej "Znaczenie prawne 'cultural defence'", współpracuje z Kancelarią od sierpnia 2010 roku, aktywnie reprezentuje klientów Kancelarii w toku postępowań sądowych.
Specjalizacja: prawo cywilne, prawo ubezpieczeń, prawo farmaceutyczne.

Aleksandra Pawłowska - aplikant radcowska, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, współpracuje z Kancelarią od grudnia 2008 roku, posiada doświadczenie w samodzielnej obsłudze podmiotów gospodarczych, aktywnie reprezentuje klientów Kancelarii w toku postępowań sądowych.
Specjalizacja: prawo ubezpieczeń, prawo pracy, prawo handlowe i prawo medyczne.

Tadeusz Mażewski - aplikant radcowski współpracujący z Kancelarią, absolwent Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Szczecińskim. Temat pracy magisterskiej: "Reprezentacja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez zarząd".
Specjalizacja: prawo cywilne, handlowe, administracyjne, samorządowe, prawo ochrony środowiska.


Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Siedziba:
80-180 Gdańsk, ul. Świętokrzyska 91
tel. 58 345 29 10       fax 58 712 62 72

email: sekretariat@kancelariakonsens.pl

Oddział Chojnice:
89-600 Chojnice, Stary Rynek 2
tel. 52 522 21 81   tel. 664 989 601

email: chojnice@kancelariakonsens.pl

Oddział Grudziądz:
86-300 Grudziądz al. 23 Stycznia 10
tel. 56 681 24 45

email: grudziadz@kancelariakonsens.pl

Oddział Szczecinek:  
78-400 Szczecinek ul. Bohaterów Warszawy 19
tel. 94 721 30 81

email: sekretariat@kancelariakonsens.pl